Grzegorz Klonowski

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania? Zapraszam do kontaktu:


Kancelaria Klonowski Filia w Tczewie, ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1, 83-110 Tczew-Stare Miasto

(+48) 58 329 80 06

sekretariat@kancelariaklonowski.pl


O Grzegorzu Klonowskim

Biznesmen, oficer WP, absolwent Akademii i Politechniki w Bydgoszczy. Do 1998 roku pracował w różnych przedsiębiorstwach na stanowiskach zarządzających. Od 1994 roku prowadził z sukcesami własne biznesy o zasięgu ogólnokrajowym. Do 2006 roku GPF – generalny pośrednik finansowy. Współpracował m.in. z Getin Bank, PKO, Invest, Eurobank, Meritum, Żagiel, AIG i in.. Od 2006 roku GPU – generalny pośrednik ubezpieczeniowy. Współpraca między innymi z Grupą Nordea. Zajmował się tworzeniem sieci sprzedaży i consultingiem zewnętrznym. Specjalista w dziedzinie finanse, zarządzanie, logistyka, consulting.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży. Doradzał w szeregu transakcji z zakresu inwestycji, fuzji oraz przejęć. Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszaru nowych technologii, Internetu, consultingu i sieci sprzedaży.

W Kancelarii Klonowski odpowiedzialny za nadzór inwestorski. Wieloletni konsultant wspólników w sprawach administracyjnych, logistycznych i zarządzania przedsiębiorstwem. Obecnie sprawuje nadzór zarządzający i administracyjny.


Edukacja i doświadczenie

Kontakt

Obszary pracy

doradztwo strategiczne 100%

strategia 100%

przywództwo 100%

zarządzanie przedsiębiorstwem 100%

zarządzanie zasobem ludzkim 100%

zarządzanie relacjami interpersonalnymi 100%

finanse 100%

logistyka 100%

pozyskanie finansowania 100%

doradztwo korporacyjne 100%