Odszkodowania

Celem naszej Kancelarii jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym. Jest to nie tylko nasz obowiązek ale i nasza pasja.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc praktycznie w każdej sytuacji, jeżeli należne jest Państwu odszkodowanie.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy odszkodowanie Ci przysługuje, umów się z nami i porozmawiajmy o Twojej sprawie.

Rozmowa jest pierwszym etapem osiągnięcia sukcesu.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podejdzie do Państwa sprawy.

Jesteśmy z naszymi Klientami od początku prowadzenia sprawy, aż do samego końca. Jesteśmy po to, aby zapewnić bezpieczeństwo prawne naszym Klientom.

Dochodzimy odszkodowań nawet do 20 lat wstecz, pomagamy gromadzić potrzebne dokumenty.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz.


Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich został poszkodowany w:

– wypadku komunikacyjnym,

– wypadku przy pracy,

– wypadku w rolnictwie,

– doznał obrażeń idąc nierównym lub nieodśnieżonym chodnikiem,

– zmarł w wyniku wypadku, powikłań operacyjnych

 Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie zostanie przesłane do jednego z ekspertów Kancelarii Klonowski, który skontaktuje się z Państwem oraz bezpłatnie udzieli wszystkich wskazówek dotyczących sposobu dalszego postępowania. W Twoim imieniu wystąpi do Policji lub Prokuratury o udostępnienie danych sprawcy zdarzenia wraz z podaniem firmy ubezpieczeniowej, w której zawarł polisę OC. Wystąpimy do jednostek prowadzących leczenie poszkodowanego o wydanie odpisów dokumentacji medycznej (jeżeli poszkodowany takowej nie posiada). Sporządzimy w Twoim imieniu wniosek do firmy ubezpieczeniowej z odpowiednimi roszczeniami finansowymi- zadośćuczynienie za ból i cierpienie, odszkodowanie, opieka osób trzecich, renta alimentacyjna, renta uzupełniająca, zadośćuczynienie po stracie osoby bliskiej, stosowne odszkodowanie po stracie osoby bliskiej.

Poprowadzimy w Twoim imieniu korespondencje z firmą ubezpieczeniową oraz będziemy monitorować przebieg likwidacji szkody. W celu oszczędności czasu i Twojej traumy poprowadzimy negocjacje w celu zawarcia ugody z ubezpieczycielem. W przypadku, gdy zakład ubezpieczeniowy wypłaci niższe od naszego roszczenia kwoty, sporządzimy odwołanie od wydanej przez ubezpieczyciela decyzji. W przypadku, gdy ubezpieczyciel oddali nasze odwołanie oraz w przypadku ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego wniesiemy w Twoim imieniu pozew o zapłatę do Sądu.

 

Nie zwlekaj. Czas ma znaczenie!