Kim jesteśmy

Kancelaria Klonowski to zespół adwokatów, radców prawnych, aplikantów, prawników i współpracowników gwarantujący pełny profesjonalizm świadczonych usług prawniczych, doradczych, biznesowych i consultingowych poparty wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Działamy na terenie całej Polski i Europy. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą i życiem prywatnym. Nasz zespół cechuje się ponadprzeciętną kreatywnością i nieszablonowym działaniem młodszych członków zespołu, co w konsekwencji zapewnia wyjątkową skuteczność oraz efektywność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Prowadzenie swoich spraw powierzyły nam instytucje, którym ufają tysiące Polaków na całym świecie. Nasi Klienci wywodzą się z różnych sektorów gospodarki, w tym m.in. z sektora: sportowego, budowlanego, bankowego, farmaceutycznego, transportowego (kolejowego, lądowego oraz morskiego), ubezpieczeniowego, consultingowego, energetycznego, górniczego, paliwowego, informatycznego, FMCG, obrotu nieruchomościami, mediów i reklamy, budownictwa i wielu innych. W nasze doświadczenie wpisane są sukcesy Klientów, z którymi budujemy długotrwałe, partnerskie relacje.

Kancelaria Klonowski świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej.

Podejmując nową sprawę Kancelaria Klonowski angażuję w nią wszystkie kompetencję kancelarii. Nasz zespół składa się z pełnych profesjonalistów, którzy rozumieją każdą potrzebę Klienta.

Klient jest dla nas nadrzędną wartością. Świadczone przez nas doradztwo wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne, kreatywne oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

img

Radosław Klonowski zajmował się naszymi sprawami dotyczącymi naszej spółki. Jest profesjonalnym pełnomocnikiem i wkłada serce w to co robi. Polecamy.

Arkadiusz Kotecki
Prezes