Klienci indywidualni

Procesy i pomoc w sądzie

Jesteśmy w stanie Państwu zapewnić pomoc prawną przed Sądami z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, pracy, administracyjnego, handlowego oraz z prawa dla spółek.

W dzisiejszym świecie zawiłość umów, kruczki prawne, skomplikowane procesy sądowe dla nas prawników nie są czymś wyjątkowym. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych ludzi są to sytuacje stresowe oraz bardzo poważną sprawą.

Zgłoś się do nas a my zajmiemy się Twoją sprawą!

Sprawy rodzinne

Kancelaria Klonowski zajmuje się sprawami, które dotyczą sporów na tle zróżnicowanych stosunków rodzinnych dotyczących w szczególności alimentacji, władzy rodzicielskiej, kontaktów i opieki nad dziećmi.

Sprawy rodzinne a przede wszystkim  spory dotyczące spraw rodzinnych są  to sprawy najtrudniejsze pod względem emocjonalnym.

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo emocjonalne!

Pomimo zapewnienia wszystkich formalności, bezpieczeństwo i spokój emocjonalny jest jednym z najważniejszych czynników, które zapewniają osiągniecie zamierzonego celu!

Sprawy spadkowe

Zajmujemy się między innymi sprawami obejmującymi  zabezpieczenie spadku, dokonanie spisu inwentarza, odrzucenie spadku, ogłoszenie testamentu i nakazanie jego złożenia, zarządzenie spadku nieobjętego i wyjaśnienie przedmiotów spadkowych oraz sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i o dział spadku.

Nasza Kancelaria wyręcza naszych Klientów praktycznie w każdym aspekcie. Między innymi przygotowujemy w imieniu Klienta pozwy, wszelkie wnioski oraz pisma procesowe.

Zgłaszając się do naszej Kancelarii mają Państwo pewność, że będzie to trafny wybór adwokata oraz pewność, że Wasza sprawa zostanie poprowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny.

Odszkodowania

Możliwość ubiegania się o odszkodowanie nie dotyczy każdego z nas.

Ubiegać się mogą osoby, które ucierpiały w wypadku komunikacyjnym, z tytułu błędu lekarskie, wypadków przy pracy bądź za błąd lekarski.

Kwota uzyskana z odszkodowania musi w pełni rekompensować poniesione straty poszkodowanego.

Kancelaria Klonowski świadczy pomoc prawną w uzyskiwaniu odszkodowań na drodze sądowej bądź polubownej.

 

Dokonujemy indywidualnej analizy każdej sprawy co daje jeszcze większą skuteczność pozyskiwanych odszkodowań.

Pomoc prawnika przy odszkodowaniach jest wręcz nieoceniona. Szczególnie przy sprawach medycznych, które bez konkretnej wiedzy, doświadczenia oraz znajomości zagadnień medycznych jest praktycznie nieosiągalna.

Jesteśmy tu dla Ciebie- Przyjdź  z nami o Swojej sprawie i powierz ją Swojemu prawnikowi

Doraźna pomoc prawna

W ramach naszej pomocy prawnej oferujemy Państwu sporządzenie pism na potrzeby postępowania, reprezentacja przed Sądami i innymi organami właściwymi w sprawie oraz udzielenie porad prawnych i sporządzenie opinii prawnych.

Ważne jest to, aby nasi Klienci wiedzieli, że powierzając swoją sprawę naszemu prawnikowi, mogą Państwo skorzystać tylko z częściowych usług. Np. dotyczących reprezentacji na jednej sprawie procesowej lub dokonanie jednej czynności.

Porady dla rodziny

Porady dla rodziny są skierowane dla osób, których więź  lub stosunku rodzinne zostały w jakikolwiek sposób przerwane.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancje ,że podczas realizacji sprawy będzie ona prowadzona zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz lojalność wobec klienta będzie naszym priorytetem.

Porady rodzinne są często krępujące, ale zdarzają się sytuację, że bez pomocy prawnika dana sytuacja nie może osiągnąć sukcesy czy też pojednania.

Zapraszamy do nasz Kancelarii!

Abonamenty w ramach ochrony prawnej

Abonamenty w ramach ochrony prawnej cechują się niezwykłą oszczędnością czasu, bezpieczeństwem dotyczącej prowadzonej firmy oraz fakt, że prawnik zawsze w dowolnie wybranym przez Klienta momencie znajdzie dla nas czas.

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów jest niezwykle ważna. Podczas skorzystania z rocznych abonamentów naszej Kancelarii Klient będzie mógł w każdej chwili porozumieć się z nami telefonicznie, mailowo oraz za pomocą faxu. Odpowiedź na każdy odzew Klienta również znacznie ulegnie przyspieszeniu.

W dzisiejszych czasach pakiet usług prawnych porównywany jest z prywatnym pakietem medycznym. Coraz częściej korzystają z niego osoby młode, które nie posiadają wystarczającej wiedzy, która mogłaby przynieść oczekiwane korzyści.